نتایج جستجو برای عبارت :

15باور و اعتقاد افراد ثروتمند درباره پول

این کتاب یک کتاب چالشی و تامل برانگیز است که  باعث می شود خواننده به ذهنیت و باورهای خودش که در مورد پول  دارد فکر کند. این کتاب افکار نادرست در مورد پول و ثروت رو به چالش می کشد و  سعی دارد که باورهای درست را در ذهن افراد جایگزین کند تا بتوانند  در مسیر رسیدن به استقال مالی سریعتر پیش بروند. بدون شک این کتاب برای تغییر دیدگاه نسبت به پول بسیار مفید و  کاربردی می باشد. ...دریافت فایل
خبر جدید,خبر در مورد

این کتاب، یک کتاب چالشی و تامل برانگیز است که باعث می شود خواننده به ذهنیت و باورهای خودش که در مورد پول دارد فکر کند. این کتاب افکار نادرست در مورد پول و ثروت را به چالش می کشد و سعی دارد که باورهای درست را در ذهن افراد جایگزین کند تا بتوانند در مسیر رسیدن به استقال مالی سریع تر پیش بروند. از همه مهم تر اینکه این کتاب توسط کسی نوشته شده که خود این مسیر را طی کرده و از اصول و قواعد ثروتمند شدن آ
افراد موفق و ثروتمند زندگی را در آینده میبینند و نه در لا به لای خاطرات گذشته؛ 
اما افراد معمولی درست در نقطه ای مقابل قرار دارند.
پس تعیین کنید که میخواهید به کدام سمت بنگرید، آینده نگری و موفقیت یا گذشته را درنوردیدن؟
بیایید یک قرار بگذاریم! اینکه پول چرک کف دست نیست و حتی جمله ی پول خوشبختی نمیاره را هم دیگه به کار نبرید چرا که اینها فقط توجیه کردن تلاش نکردن هاست.
یادت باشه ثروت مند شدن قبل از هر چیز فکر مثبت و با انگیزه و ثروت ساز میخواد،
بیندیشید و ثروتمند شوید
دانلود فایل

goldenbooks.ir › downloads › بیندیشید-و-ثروتمند-شویدبیندیشید و ثروتمند شوید | فروشگاه کتاب های طلاییدانلود رایگان کتاب الکترونیکی “بیندیشید و ثروتمند شوید”. نویسنده : ناپلئون هیل مترجم : مهدی قراچه داغی تعداد صفحات : ۱۶۷ صفحه حجم فایل : ۲٫۲۸ MB.www.fadakbook.ir › product › بیندیشید-و-ثروتمند-شوید-اثر-ناپ...بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل ترجمه قراچه داغی ... رتبه: ۳ - ‏۳۶ مرورکتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر
کتاب هوشمند سلامت و ثروتمند زندگی کنید نوشته رندی گیج توسط نشر نگاه نوین منتشر شده است. همه ی ما در هر جایگاهی که باشیم حتما با این موضوع برخورد کرده ایم که بعضی روزها یا بعضی ساعت ها، گنگ، کسل یا درمانده شده ایم. قوانینی در دنیا وجود دارند که ضمن به وجود آوردن این مشکلات، شما را عقب نگه می دارند. گیج در این کتاب پس از شرح کامل این قوانین، شما را به سمتی می برد که بتوانید با آن ها مقابله کنید و در نهایت هوشمند،سلامت و ثروتمند زندگی کنید، به نحوی
فراد ثروتمند جهان هیچوقت به طور شانسی ثروتمند نشدند زیرا مغز خود را به کار گرفته اند و از جایشان بلند و زحمت کشیده اند در ادامه با معرفی 30 نفر از پولدارترین افراد جهان در سال 2020 سایت تالاب را دنبال کنید.

بیشتر افراد ثرومتمند جهان را مردان و زنان در حوزه تکنولوژی و فناوری تشکیل می دهند که این اهمیت بالای فناوری در زندگی انسان ها را نشان می دهد. براساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ (Bloomberg Billionaires Index) که اخیرا لیستی از 500 میلیاردر بزرگ در آن به صورت
♈️هرگز فکر نکنید با داشتن پول زیاد شما ثروتمند خواهید بود.
در دنیای امروزی ثروت فراتر از پول است.
♈️ناپلون هیل در کتاب کلید طلایی 15 نوع ثروت را معرفی می کند که داشتن آنها ما را ثروتمند میکند:
1- نگرش مثبت
2- ارتباط موثر
3- ادب
4- یادگیری مادام العمر
5- انضباط شخصی
6- تندرستی واقعی
7- آرامش خاطر
8- خلاقیت
9- عشق ورزیدن به کار
10- داشتن برنامه و هدف
11- داشتن قلب و زبان شاکر
12- درک دیگران
13- استفاده موثر از زمان
14- بخشندگی
15- اعتماد به نفس

یه بار بهش گفتم همیشه برام سواله، اینایی که میگید واقعا بهش اعتقاد دارید؟ گفت اگه قرار باشه نگیم تا اعتقاد کامل که نمیشه...

رجائاً گفتن قبول... با ارادت گفتن قبول... حتی اگه اعتقاد هم کامل نباشه...

ولی...
این یکی رو مجبور نبودی اگه اعتقاد نداری بگی، مجبور نبودی شعار بدی، مجبور نبودی...
این یکی اسمش چیه؟
ریا؟ یا دروغ؟ 
اگر هم به اینها اعتقاد داشتی پس چرا عمل نکردی؟ چرا حق عمل بهش رو برام قائل نبودی؟

این یکی برای من انگار روضه اس...
حس مفت باخت
خلاصه کتاب عقل و اعتقاد دینی مایکل پترسون

دانلود رایگان فایل

دانلود جزوه کتاب عقل و اعتقاد دینی - دانلود کتاب عقل و اعتقاد ...reason-religious-belief-book-2.blog.ir › tag › دانلود جزوه کتاب عقل و ...دانلود خلاصه کتاب عقل و اعتقاد دینی مایکل پترسون جزوه کامل درس ... معرفی و دانلود persianbooktopsblogirدانلود رایگان عقل و اعتقاد دینی نوشته مایکل پیترسون و ...
دانلود pdfکتاب عقل و اعتقاد دینی مایکل پترسون :: فروش فایلfillekade2.blog.ir › دانلود-pdfکتاب-عقل-و-اعت
چندگام برای ثروتمند شدن
راز ثروتمند شدن نخست در ذهنیت ما نهفته است و نوع تفکر و نگاهی که ما به خود، ثروت و ثروتمندان داریم. این بدان معناست که برای داشتن گران بها ترین چیز ها در زندگی، بیشتر باید روی خود کار کنیم تا این که به شانس و کمک دیگران و... تکیه داشته باشیم. 
در دنیای دیجیتال امروز، افراد بیش از پیش به این موضوع علاقه مند شده اند که چطور با استفاده از شیوه های نوآورانه از نظر مالی به موفقیت دست پیدا کنند و زندگی شان را به بهترین نحو تغی
نظر من درباره ی این کتاب:
زبان بیان این کتاب صمیمی و داستان وار است؛برای این جذابیت خواندن و فهم مطالب دارد که هر دو نیمکره ی مغز را درگیر می کند. در این کتاب هر آنچه  که یک شخص برای ثروتمند شدن احتیاج داشته باشد ذکر شده است.فقط من نفهمیدم همه ی این داستان های کوتاه که در آنها نکته های ناب ثروتمند شدن هست،همه از اون لوح های گلی استنباط شده است یا زاده ذهن نویسنده است،هر کدام از کاربرا می تونن با فرستادن ایمیل نظر خودشون رو برام بفرستن.

دریچه ای به مباحث این بخش:
۱)دونگرش ثروتمند شدن از دیدگاه قرآن.
۲) آیا ثروتمند شدن با قرآن امکان پذیر است?
۳)خواندن سوره هایی از قرآن برای پولدار شدن.
۴)ترفندهای کلیدی برای پولدار شدن.
توضیحات کامل در مورد این مباحث در کتاب زیبای (ثروت شو) بیان شده است.

آیا افراد ثروتمند و فقیر متفاوت فکر می کنند؟
در این مقاله از نام مستعار ثروتمند برای افراد موفق ، ثروتمند و ثروتمند و نام مستعار فقیر برای ناموفق ، بی حوصله استفاده شده است.

بیاموزید که چگونه برای سرمایه گذاری و بازدهی بالایی در آموزش بورس کالا کسب کنید. با شرکت در دوره بورس سهام ، می توانید به راحتی سود بالایی در بورس اوراق بهادار تهران کسب کنید. کلاس های موجود در این سری تضمین می شوند.
افراد موفق هیچ یک از مشکلات خود را بزرگ نمی بینند ، اما
به عبارت ساده، قانون جذب توانایی جذب هر چیزی که در زندگی بر آن تمرکز می کنیم، می باشد. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقاد مذهبی، همه ما مستعد قوانینی هستیم که بر جهان نظارت دارند، از جمله قانون جذب.
ادامه مطلب
تا حالا به این فکر کرده اید که چقدر می ارزید؟ اگر تمام دارایی و ثروت مادی تان به باد برود، شما چقدر می ارزید؟ جواب این سوال معیار واقعی ثروت شماست.
واقعیت این است که بسیاری از افراد اگر پول و دارایی مادی شان را از دست بدهند، دیگر هیچ چیز ارزشمندی ندارند. آنها کسانی هستند که فاقد ذهن خلاق هستند و هرگز برای توانمندتر کردن خود گامی برنداشته اند. 
اطراف خود را نگاه کنید؟! پر است از آدمهایی که دغدغه همه چیز دارند بجز توانمندتر کردن و ارزشمندتر کردن
بنام خدای مهربانی
این سوال خیلیهاست و بله بدون شک میتوان خیلی راحت ثروتمند شد .
فقط کافیه مسیر صحیح و با باور و ایمانی قوی حرکت کرد.
توکل بر خدای یکتا داشت و با ارامش خیال و بدور از هر گونه شک و تردید و ترس در مسیرهایی که خداری بزرگ بر سر راه ما قرار میدهد گام نهاد .
ثروت نعمتی بس بزرگ و زیباست و خداری بزرگ بر هر کسی که بخواهد و باورش داشته باشد عطا میکند .
پس دوست من اگر واقعا می خواهی که نعمت زیبای ثروتمند شدن را داشته باشی باید حتما بر خدای بزرگ
کتاب ۲۴ استراتژی وارن بافت نوشته جیمز پاردو در مورد استراتژی‌ها و روش‌های سرمایه گذاری فردی به نام وارن بافت – Warren Buffett است وارن بافت در سال ۲۰۰۱ به‌عنوان ثروتمندترین مرد جهان توسط مجله فوربس انتخاب شد.

وارن بافت یک سرمایه گذار خارق‌العاده یا دمدمی‌مزاج نیست خبر خوب درباره‌ی استراتژی وارن بافت این است که این نوع سرمایه گذاری ؛ البته اگر خیلی شتاب نداشته باشید می‌تواند شمارا ثروتمند کند و حتی بهتر از آن هیچ‌وقت شمارا فقیر نخواهد کرد
آمار نشان میدهد رزق و روزی از ساعت 9 صبح به بعد تقسیم میشود 

زیرا اگرصبح زود تقسیم میکردند رفتگران راننده های اتوبوس و تاکسی معلمین و دانش آموزان عزیز همه پولدار و ثروتمند بودند 

اما بازاریان همه از ساعت 9 صبح به بعد سرکار میروند و پولدار و ثروتمند هستند 

حالا هی صبح زود بیخود پانشید
گوته می گوید
اگر ثروتمند نیستی مهم نیست، بسیاری از مردم ثروتمند نیستند
اگر سالم نیستی، هستند افرادی که با معلولیت و بیماری زندگی می کنند
اگر زیبا نیستی برخورد درست با زشتی هم وجود دارد
اگر جوان نیستی، همه با چهره پیری مواجه می شوند
اگر تحصیلات عالی نداری با کمی سواد هم می توان زندگی کرد
اگر قدرت سیاسی و مقام نداری، مشاغل مهم متعلق به معدودی انسان هاست
اما، اگر «عزت نفس نداری»، هیچ نداری ..
روزی فقیری به در خانه مردی ثروتمند می‌رود تا پولی را به عنوان صدقه از او بخواهد.
هنوز در خانه را نزده بود که از پشت در شنید که صاحب خانه با افراد خانواده خود بحث و درگیری دارد که چرا فلان چیز کم ارزش را دور ریختید و مال من را این طور هدر دادید؟! 
مرد فقیر که این را می‌شنود قصد رفتن می‌کند و با خود می‌گوید وقتی صاحب‌خانه بر سر مال خود با اعضای خانواده‌اش این طور دعوا می‌کند، چگونه ممکن است که از مالش به فقیری ببخشد؟!
از قضا در همان زمان در خان
مردی ثروتمند وارد رستورانی شد. نگاهی به این طرف و آن طرف انداخت و دید زنی سیاه ‌پوست در گوشه‌ای نشسته است. به سوی پیشخوان رفت و کیف پولش را در آورد و خطاب به گارسون فریاد زد، برای همه کسانی که اینجا هستند غذا می‌خرم، غیر از آن زن سیاهی که آنجا نشسته است!گارسون پول را گرفته و به همه کسانی که در آنجا بودند غذای رایگان داد، جز آن زن سیاه پوست.زن به جای آن که مکدر شود و چین بر جبین آشکار نماید، سرش را بالا گرفت و نگاهی به مرد کرده با لبخندی گفت، تشک
یکی از مهم‌ترین دلایل شکل گیری خرافات، کمبود اطلاعات و در بسیاری از موارد نداشتن آگاهی درباره مسائل مختلف است.
در بیشتر کشورهای دنیا خرافات وجود دارد، حتی پیشرفته ترین کشورها! به عنوان مثال روسها اعتقاد دارند که اگر بطری های خالی را روی زمین بگذارید، خوش شانسی می آورد. یا اینکه آمریکایی ها برای رفع بد یمنی روی چوب می زنند و اصطلاح «بزنم به تخته» را به زبان می آورند.
در برزیل مردم اعتقاد دارند که اگر کیف پول یا کیف دستی خود را روی زمین رها کنی
افراد موفق مانند بیل گیتس و وارن بافت خصوصیات منحصر به فردی دارند. حتما می دانید دنبال کردن روش های معمولی سبب نمی شود به ثروت و موفقیت زیادی دست یابید. با فکر و حساب همراه باشید تا به شما بگوییم گیتس و بافت با داشتن چه خصوصیاتی ثروتمند شدند.
ادامه مطلب
روز های بهتری می آید
چون اعتقاد دارم که روزگارِ آفتاب سوخته پوست می اندازد.
چون اعتقاد دارم  اگر غصه هست یواش یواش جاشو خوشحالی میگیره، اگه دلتنگی هست خیلی آهسته اما بالاخره دیدار رو میرسونه و اگه بغض هست به مرور لبخند ها واقعی تر میشه.
  اعتقاد دارم ، چون میدونم همونقدر که خوشحالی عمر داره، غم هم یه زمانی داره، میمیره، تموم میشه، میریزه و دوباره برگ های سبز ِ حال خوش جوونه میزنن.
 چون دیده بودم روزایی رو که تموم شد و روزگار، پوست تازه ای به خ
١- قانون اعتقادات به هر چیز که اعتقاد داشته باشید چه درست چه نادرست، بر قسمت نیمه‌ هوشیار ذهن تأثیر می‌گذارد و با دقتی حیرت آور به عینیت در می‌آید. هر امر باید ابتدا در قالب اعتقاد درآید تا به آن عمل شود.
۲- قانون انتظاراتهر آنچه که انتظارش را می‌کشید به سرتان می‌آید. مثلاً اگر انتظار یک زندگی خوب و موفق را می‌کشید، همان را خواهید داشت و برعکس. پس اگر هر عملی که انجام دهید از آن انتظار مثبت داشته باشید، نتیجه مثبت خواهید گرفت. حتماً تأثیر ا
اگر این 15 مورد را دارید یک ثروتمند واقعی و تمام عیار هستید:
_ نگرش مثبت
_ ارتباط موثر
_ ادب
_ مطالعه
_ شخصیت
_ سلامتی
_ آرامش خاطر
_ خلاقیت
_ عشق ورزیدن به کار
_ داشتن برنامه و هدف
_ داشتن قلب و زبان شاکر
_ درک دیگران
_ استفاده موثر از زمان
_ بخشندگی
_ اعتماد به نفس
✍ ناپلئون هیل
آیا شما به قانون جذب و کائنات اعتقاد دارید ؟
جوابتون مثبت یا منفیه با ذکر دلیل شرح بدید
راجع به خودم بخوام بگم که بله اعتقاد دارم،هرچند نمیتونم ازش اونطور که شایسته ست بهره ببرم
اما فعلا نمیخوام عقاید خودم رو مطرح کنم و بیشتر میخوام با عقاید شما آشنا بشم 
خواندن کتاب به روش های مختلفی در موفقیت و ثروتمند شدن شما تاثیرگذار است پس آنرا جدی بگیرید و وقت ویژه ای را به خواندن کتاب اختصاص دهید.
در این مقاله به نقل از مجله موفقیت قصد داریم تا لیستی از بهترین و پروفروش ترین کتاب های حوزه موفقیت و پیشرفت شخصی را معرفی کنیم پس با آلامتو همراه شوید.
ادامه مطلب
6 گام برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی رازهای جذب ثروت و فراوانیآیا رویاهای کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب های شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
زیرا حج می تواند جزو مهریه باشد
و اصلی ترین اشکالی که گرفتند
گفتند : مردم را از حج نترسانید
زیرا مخصوص افراد ثروتمند نیست و خیلی از افراد جامعه می توانند بروند اما کم کاری میکنند. زیرا در این سالها با ۵۰ میلیون اضافه بر زندگی، مستطیع میشوند و باید به حج بروند
ضمن اینکه در سفر زیارات حج و عتبات، اخلاص بسیار مهم است در حالیکه در مهریه ها، گاهی چشم هم چشمی نیت سفر حج و کربلا و ... را مخدوش میکند
مشاهده مطلب در کانال
پاورپوینت فرمول شماره دو پولدار شدن
چرا من ثروت مند نیستم ثروتمند بودن باشکوه هست با این پاور پوینت همه ی بدهی های خود را طی یکسال پرداخت می کنید. ثروتمند شدن نیاز به تکنیک های صحیح و ذهنیت مالی قوی دارد. فرمت پورپوینت 21 اسلاید گام و فرمول دوم که اساس ثروت مند شدن است در این پاورپوینت به خوبی بیان شده است. مناسب برای همه، تمام سنین و باه هر جنس و قومیتی.... همه لایق ثروتمند شدن هستند... موثر برای تمام افراد با هر شرایط مالی (بدهکار، متعادل و افرا
دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول
این کتاب نسخه کامل از کتاب پدر پولدار پدر بی پول می باشد.

دانلود فایل

دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول ترجمه مامک بهادرزاده متن کامل کتاب پدر پولدار پدر بی پول پدر پولدار پدر بی پول ppt دانلود کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیرpdf دانلود کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf پدر پولدار پدر بی پول pdf رایگان بهترین ترجمه پدر پولدار پدر بی
شاید کسانی که مسئله زهد حضرت علی را می شنوند، چنین تصوّر کنند که او فردی بیکاره، گوشه نشین، تهی دست، و ژنده پوش بود، و زهد او معلول تهی دستی و نداری، یا چنین تصور کنند که او امور دنیا را رها کرده و در گوشه ای تنها به عبادت اشتغال داشته است، در صورتی که چنین تصوّری اصلاً درست نیست، بلکه حضرت علی علیه السلام کارگری بسیار جدی و توانا، کشاورزی خوش سلیقه و بلند همّت بوده است.
ادامه مطلب
 شاید بتوان گفت از زمانی که کامپیوتر ها وارد زندگی افراد شده اند شکل زندگی انسان ها به شدت تغییر کرده است و زندگی به سمتی رفته است که محاسبات دقیق و گرافیک بالا توانسته است جای زندگی واقعی افراد را به شدت پر کند.
یکی از مهم ترین رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر است. افراد زیادی مایلند در این رشته تحصیل کنند و در شغل های مختلف و بسیار متنوعی که مربوط به آن است شاغل شوند. با پرشین وی همراه باشید تا درباره رشته کامپیوتر و آینده شغلی آن در ایران بی
6 گام برای جذب ثروت و فراوانی در زندگیرازهای جذب ثروت و فراوانیآیا رویاهای کودکی خود را به یاد می آورید؟!
شاید آرزوی مخترع شدن را در سر می پروراندید یا دوست داشتید مهندس یا نویسنده مشهوری شوید.
یا شاید در خواب های شیرین خود می دیدید که روزی دنیا را به نحوی تغییر داده اید، کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید یا آن قدر ثروتمند و موفق شده اید که نه خودتان و نه عزیزان شما هرگز غصه یا حسرت چیزی را نخورند.
ادامه مطلب
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه
اعتقاد چیست؟01 سپتامبر 2011 ♦ Tao de Haasاعتقاد چیزی است که شما آن را معتقدید یا به عنوان واقعی قبول دارید. باور ممکن است شما براساس یک واقعیت ، یک عقیده یا یک فرض ، چیزی را باور کنید. وقتی به چیزی اعتقاد دارید ممکن است دانش شخصی فوری نداشته باشید اما راضی هستید که چیزی به شکلی است که هست.
-چه-ایمان است
سیستم اعتقاد شما لزوما درست یا دقیق نیست. جالب است که نه تنها شما با اعتقادات خود هدایت می شوید ، بلکه به طور ناخودآگاه به دنبال شواهدی خواهید بود ، یا
ارتباط  باور و ایمان
ایمان و اعتقاد نیز از باورهای افراد سرچشمه می‌گیرد. ایمان و اعتقاد در واقع یکی از انواع باورهای مثبت می‌باشند. مدل‌های ذهنی انسان باورهای او را می‌سازند و این مدل‌ها در ادراک و نحوه عملکرد انسان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

ایمان و باور در رسیدن به موفقیت و پیشرفت در زندگی افراد نقش مهمی را بر عهده دارند. باور اگر با اطمینان و یقین همراه شود، به آن ایمان گفته می‌شود. ایمان نیرویی شگفت انگیز است و بر ذهن انسان بسیار تأ
 ✍سگ من باش و چون سگان بانگ کن! شبلی عارف معروف به مسجدی رفت که دو رکعت نماز بخواند. در آن مسجد کودکان درس می خواندند و وقت نان خوردن کودکان بود. دو کودک نزدیک شبلی نشسته بودند.یکی پسر ثروتمندی بود و دیگری پسر فقیری. در زنبیل پسر ثروتمند پاره ای حلوا بود و در زنبیل پسر فقیر نان خشک. پسر فقیر از او حلوا میخواست.آن کودک می گفت: اگر خواهی که پاره ای حلوا به تو دهم، سگ من باش و چون سگان بانگ کن.آن بیچاره بانگ سگ کرد و پسر ثروتمند پاره ای حلوا بدو می داد
روزی مردی ثروتمند برای خود خانه ای بزرگ و زیبا خرید که حیاطی وسیع با درختان پر از میوه داشت. در همسایگی او خانه ای قدیمی بود که صاحبی حسود داشت که همیشه سعی می کرد اوقات او را تلخ کند و با گذاشتن زباله کنار خانه اش و ریختن آشغال آزارش می داد .
یک روز صبح زود مرد ثروتمند خوشحال از خواب برخاست و همین که به ایوان رفت دید یک سطل پر از زباله در ایوان است . سطل را تمیز، برق انداخت و آن را از میوه های تازه و رسیده حیاط خود پر کرد تا برای همسایه ببرد. وقتی ه
بنده الان نزدیک بیست سال است که رابطه جنسی نداشته ام چه از نوع سالم و چه ناسالمش آیا از خدا می ترسم ؟ در حالی که زمانی من به خدا هم اعتقاد داشتم اما طوری زندگی می کردم انگار که ندارم ولی حالا شاید اعتقادی هم نداشته باشم ( اصولا به اعتقاد داشتن اعتقادی ندارم) اما طوری زندگی می کنم که همه خیال می کنند من یک فرد واقعا مذهبی  هستم. چرا؟
ادامه مطلب
دانلود نسخه کامل کتاب پدر پولدار پدر فقیر pdf

توضیحات بیشتر+دانلود

خرید کتاب پدر پولدار پدر بی پول-بیشتر از یک نفر https://www.bishtarazyek.com › محصولات › کتاب Translate this page بیش از 35 میلیون نسخه از نسخه فیزیکی «پدر پولدار پدر بی پول» در دنیا به فروش رفته است. میلیون‌ها نسخه از آن به صورت الکترونیکی فروش یا دانلود شده است. سایت دانلود کتاب پدر پولدار پدر بی پول - زیپ
پدر پولدار پدر بی پول (آنچه که ثروتمندان به فرزندانشان درباره پول آموزش می دهند و طبقه متوسط از آن ناآگاهند)
نویسنده: رابرت کیوساکی
مترجم: سلوی شمس الدینی
ناشر: راز نهان
رقعی
شومیز
272 صفحه
کتاب «پدر پولدار، پدر بی‌پول»
نوشته‌ی «رابرت کیوساکی» توسط «مامک بهادرزاده» به فارسی برگردانده شده
است. این کتاب درباره‌ی روش‌های پولدار شدن افراد معمولی سخن می‌گوید که
چگونه خودشان را ثروتمند کردند و به مقام بالایی رسیدند. رابرت کیوساکی
می‌گوید
هامبورگ، شهر اصیل و ثروتمند اروپا. شهری که از گذشته های دور نقش مهمی را در رشد و رونق اقتصاد کشور آلمان بازی کرده است. هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و بزرگترین بندر اروپا است که با داشتن جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوان، سفری به یاد ماندنی را به شما هدیه می کند. اما قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی
هامبورگ، شهر اصیل و ثروتمند اروپا. شهری که از گذشته های دور نقش مهمی را در رشد و رونق اقتصاد کشور آلمان بازی کرده است. هامبورگ، دومین شهر بزرگ آلمان و بزرگترین بندر اروپا است که با داشتن جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی فراوان، سفری به یاد ماندنی را به شما هدیه می کند. اما قبل از سفر به هر نقطه ای از جهان داشتن اطلاعات کافی درباره جاذبه هایی که در آن مقصد وجود دارد و همچنین چشم اندازی نسبت به رستوران ها و هتل ها و امکانات آنها از جمله نیازهایی
پول و اختیاراتی که یک فرد با داشتن آن می تواند کسب کند باعث شده است همه ما آرزو و دغدغه پولدار شدن داشته باشیم. رویای ثروتمند شدن مخصوص طبقه اجتماعی و اقتصادی خاصی نبوده و همه افراد به سبب جاذبه ای که پول برایشان دارد سعی می کنند که پول بیشتری بدست آورده و زندگی راحتتری داشته باشند.
ادامه مطلب
پول و اختیاراتی که یک فرد با داشتن آن می تواند کسب کند باعث شده است همه ما آرزو و دغدغه پولدار شدن داشته باشیم. رویای ثروتمند شدن مخصوص طبقه اجتماعی و اقتصادی خاصی نبوده و همه افراد به سبب جاذبه ای که پول برایشان دارد سعی می کنند که پول بیشتری بدست آورده و زندگی راحتتری داشته باشند.
ادامه مطلب
علم بهتر است یا ثروت
"علم از ثروت بهتر است چون ثروت به پایان می رسد ولی علم تمام نمی شود. انسان با علم باسواد می شود ولی با ثروت باسواد نمی شود. انسان با علم مهندس یا دوکتر می شود و می تواند کار کند. چون حضرت علی می گوید کار جوهر مرد است. ولی با ثروت نمی تواند مهندس یا دوکتر بشود. پدرم می گوید انسان ثروتمند بخیل و حریس است اما انسانی که علم دارد می تواند معلم بشود و به دیگران علم یاد بدهد. انسانی که ثروتمند است نمی تواند خوشبخت شود. مثل قارون ولی ان
شیعه بودن به ادعا درست نمی شود، باید در عمل شیعه و معتقد به ولایت باشیم در باب ولایت آنچه مهم است اعتقاد عملی است نه زبانی ؛ رتبه ادب قلبی و عملی قابل قیاس با ادب در ظاهر و گفتار نیست .اعتقاد عملی به ولایت ائمه طاهره علیهم السلام قلعه امن و پناهگاه محکمی است در برابر مطلق گناه.
فرازهایی از بیانات حاج شیخ جعفر مجتهدی قدس الله روحه العزیز
اساس یک حزب این است که مجموعه‌ای از صاحبان فکر سیاسی و اعتقادی و ایمانی تشکّلی درست می‌کنند و میان خود و آحاد مردم کانال‌کشی می‌کنند و مردمی را با خودشان همراه می‌کنند، تا فکر خود را به آنها برسانند تا افکاری را که خودشان به آن اعتقاد دارند و پای آن ایستاده‌اند را در این کانال‌ها میریزند و این افکار به تک تک افراد میرسد و آن مردمی که اینها را قبول می‌کنند، با اینها پیوند پیدا می‌کنند در نتیجه وقتی از طرف مرکزیت این حزب چیزی گفته شود یا ح
آیا می‌دانید که ۲۷ رجب چه روزی است؟ آیا می‌دانید که مسلمانان اهل سنت چه روزی را روز مبعث می‌دانند؟ آیا از وقایع روز مبعث اطلاع دارید؟ ستاره در این مقاله به این سؤالات و سؤالات فراوان دیگری در مورد مبعوث شدن پیامبر اسلام (ص) پاسخ خواهد داد.۲۷ رجب بر اساس اعتقاد شیعیان
ما شیعیان اعتقاد داریم که حضرت محمد (ص) در روز ۲۷ رجب سال ۴۰ عام‌الفیل که ۱۳ سال قبل از هجرت بود به پیامبری مبعوث شد. اعمال روز ۲۷ ماه رجب بسیار فراوان است و انجام آن‌ها استح
هو العشق

در اعمال هر شب ماه مبارک رمضان، زیارت اباعبدالله نوشته شده. زیارت مولا هم کاری ندارد، فقط یک پشت بام لازم دارد، می رویم روی پشت بام، رو به قبله می ایستیم، سمت راست و بعد سمت چپ را نگاه می کنیم، بعد آسمان را نگاه می کنیم و می گوئیم السلام علیک یا ابا عبدالله السلام علیک و رحمة الله و برکاته. زیارت قبول. 

+در دل این عمل خیلی حرفها خوابیده؛ از جمله حسن ظن به خدا، اعتقاد به حی و حاضر بودن امام، اعتقاد به این که عالم دارای لایه های باطنی
همچی مسابقه ای هم درباره فرهنگ بوده یه روزی. ما عالی هستیم؛ هم ثروتمند و هم با فرهنگ. ها ها ها ببینید. به هر حال. کم گیر بدم. فرهنگ منم دارید می بینید. دارم به گذشته برمیگردم همش. میدونی چرا؟ چون هنوز سوژه روز دستم نیومده و کارمم وب چرخی شده این روزا. 
بوخودا
تفاوت میان خودپسندی و غرور در این است که غرور، اعتقاد راسخ به ارزش فوق‌العاده‌ی خویش در زمینه‌ای خاص است، اما خودپسندی، خواستِ ایجاد چنین اعتقادی در دیگران است و معمولاً با این آرزوی نهان همراه است که در نهایت، خود نیز بتوانیم به همان اعتقاد برسیم.
بنابراین، غرور از درون انسان نشأت می‌گیرد و در نتیجه، قدردانی مستقیم از خویشتن است. اما خودپسندی کوششی است برای جلب قدردانی از بیرون، یعنی دستیابی غیرمستقیم به قدردانی است. از این رو خودپسند
ثروتمندان هر دوره ای همیشه حاشیه ساز هستند و مورد توجه. همه مردم حتی کوچکترین خبرهای مربوط به آنها را می دانند. اما تا کنون فکر کرده اید که ثروتمند ترین فرد در تاریخ چه کسی بوده؟
البته به جز کسانی مثل قارون و نمرود یا شاهان چون خزانه کشورها معمولا در اختیار شاهان بوده و متعلق به خودشان نبوده است.
ثروتمندترین انسانی که روی کره زمین زندگی کرده، مانسا موسی، یا موسی اول از کشور مالی بوده. در دوران امپراتوری او در مالی، او چنان ثروت عظیمی داشت که ا
کتاب صوتی راز ثروت شدن من
دانلود فایل

دانلود کتاب صوتی راز ثروت اثر جو ویتالی - فیدیبوfidibo.com › روانشناسی › انگیزشی و موفقیت رتبه: ۴ - ‏۴ رأی۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - رازی که هرکس برای پولدار شدن باید بداند اغلب مواقع فکر می‌کنیم که چیزی برای بخشیدن نداریم. ولی اگر به دقت نگاه کنیم می‌بینیم که چیزهای ...
کتاب صوتی راز ثروت اثر والاس وتلز - هوش مثبتhooshemosbat.com › فروشگاه › کتابهای صوتی › والاس وتلزهدف این کتاب تشریح علم ثروتمند شدن
بعضی آدم ها منطقی پیدا می کنند که نه به زندگی بعد از مرگ و نه دعا و .....اعتقاد ندارنداما همین آدم ها وقتی که به عشقی نرسند آرزوشون این میشه که بتونند منطقی رو‌ پیدا کنند تا کمکشون کنه تا به زندگی بعد مرگ اعتقاد پیدا کنند آخه تمام درمان این دردها همین میشه.
 جالبه که همین آدم ها با تمام بی اعتقادیشون واسه خوشبختی و آرامش کسی که دوست دارنش دعا می کنند.
درسته که عشق اونا یک طرفه و حتی غیر منطقی هست ولی خوب نمی توانند به طور کامل از خاطره تجربه این ن

مؤمن اعتقاد جازم نسبت به اصول دین و فروع دین دارد، مثلاً ممکن نیست انسان اعتقاد قطعی بروز حساب داشته باشد، و همواره آن روز را در خاطر داشته و بیاد آن باشد در عین حال پاره‌ای گناهان را مرتکب شود (و بالاخرة هم یوقنون) چنین کسی نه تنها مرتکب گناه نمی‌شود بلکه از ترس، بقرق گاه‌های خدا، نزدیک هم نمی‎ گردد.

#صفات_فردی
#ویژگی_مومنان
سفری جذاب و اروپایی با تور کشتی کروز یونان

در سال های اخیر سفر با کشتی بسیار در بین افراد مختلف رایج شده در صورتی که در گذشته این تور بیشتر مورد علاقه افراد ثروتمند و خاص بود ولی امروزه این موضوع اپیدمی شده و مردم عادی و از قشر متوسط جامعه هم در تورهای کروز شرکت می کنند و به دور دنیا سفر می کنند ، تور کشتی کروز یونان یکی از مشهورتین و پرطرفدارترین تورهای دریایی است که اتفاقا در بین ایرانیان عزیز هم بسیار محبوب است ، یکی از مهم ترین دلایل مح

اخطار: اگر به درویش مسلکی اعتقاد دارید و فکر میکنید هر کس پولدار است دزد است، این مطلب را نخوانید. ممکن است به اعتقادات تان توهین شود!
هر تصویری که از ثروت داشته باشید، چه ماشینهای گرانقیمت، ویلاهای شیک در سواحل اسپانیا، بورلی هیلز، دوبی، مالزی و ترکیه، پنت هاوس نیاوران و زعفرانیه، مالکیت واحدهای تجاری و اداری در بهترین پاساژهای تهران و دبی، سفرهای رویائی به آمریکا و اروپا و خاور دور، فعالیتهای خیریه برای نیازمندان و کودکان و هرچیز دیگر
به دعای ندبه خیلی علاقه داشت. با هر سختی بود عصا زنان صبح جمعه خود را به دعای ندبه می رساند. به اعتقاد بعضی افراد پس از مرگش در روز ختمش که در آن مسجد کوچک ولی با کرامت برگزار شد حضرت مهدی عج هم شرکت کرده بود. دلیلشان بر این مدعا هم این بود که خواب دیده بودند حضرت آیت الله خامنه ای به مراسم ختم آمده است. 
با پدرم رفتم سیرک، توی صف خرید بلیط؛ یک زن و شوهر با 4تا بچشون جلوی ما بودند.وقتی به باجه رسیدند و متصدی باجه، قیمت بلیط ها رو بهشون اعلام کرد، ناگهان رنگ صورت مرد تغییر کرد و نگاهی به همسرش انداخت،معلوم بود که پول کافی ندارد و نمیدانست چه بکند...!
ناگهان پدرم دست در جیبش کرد و یک اسکناس صد دلاری بیرون آورد و روی زمین انداخت،سپس خم شد و پول را از زمین برداشت و به شانه مرد زد و گفت: ببخشید آقا،این پول از جیب شما افتاده!
مرد که متوجه موضوع شده ب
دیشب عروسمون میگفت به فال قهوه اعتقاد داری؟
گفتم نه فال قهوه بلکه به هیچ فالی اعتقاد ندارم
گفت ولی دختر عمه عروسمون فال قهوه میگیره همشم واقعیه ... گفت برای من گرفت هر چی گفت درست بود 
گفت
فقط یه مورد برام ابهام داره و هنوز مشخص نیست ولی تو فالم بود .‌.. گفتم
چی؟ گفت که خانومه گفته یه زنه دنبال شوهرته و شوهرت بهش محل نمیده ولی زنه
همش دور و ورشه ...
میخندید و میگفت متتظر اون روزم ...
گفتم
اینا الکیه.میگفت نه بخدا هر چی گفت درست بود ... منم چشمامو ال
روسو جمله ی خوبی خطاب به روحانیان مسیحی داشت
میگفت: دست از اثبات حقانیت مسیحیت بردارید
چون مسیحیت واقعاً برحق است
بیایید اثبات کنید که خودتان مسیحی هستید...!

این چیزی ست که نیاز به اثبات دارد
به همین سیاق، باید خطاب به تمام مذهبیان گفت
دست از اثبات وجود خدا بردارید، وجود خدا نیازی به اثبات ندارد!!
شما با رفتار نیکتان، اثبات کنید که به وجود خدا اعتقاد دارید!
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
در این مقاله ما تصمیم داریم 5راز موفق شدن در زمینه نتورک مارکتینگ، بخشی از کتاب "جام مقدس بازاریابی شبکه ای" اثر مارک یارنلرا برای شما بیان کنیم.
راز اول: حرفه ای ها بها پرداخت می کنند و آماتورها بهانه می آورند.
برای موفقیت شما باید مسیر خود را انتخاب کنید و از انجام فعالیت های اشتباه اجتناب کنید.بطور مثال شما باید درگیر ارتباط با بالاسری و زیر مجموعه های خود باشید و در کارهایی مثل قیمت گذاری شرکت دخالت نکنید.
نتورکرهای موفق و ثروتمند اکثر م
سلام به همه
یک سوال از اون هایی که ازدواج کرده اند، درباره مشاوره قبل از ازدواج و تجربه شون دارم؛
چقدر به جلسات مشاوره قبل از ازدواج اعتقاد دارید و یا شما اصلا رفته اید و چند جلسه باشه به نظرتون خوبه؟، چقدر تست نئو و نتایج اون می تونه تو زندگی تعیین کننده باشه؟، چقدر حرف های مشاور قبل از ازدواج برای شما درست بوده و چقدرش اشتباه و آیا شده تا بحال بخاطر مشاوره های اشتباه منصرف بشوید؟
تجربه خودم:
من با یک دختر خانم صحبت کردم و در صحبت های اولیه ت
این دخترک ما اعتقاد عجیب و شدیدی به تناسخ داره.
مثلا قراره بزرگ که شد ماهی بشه یا کبوتر 
حتی مورد داشتیم میخواست بزرگ که شد عینک بشه ((((((((((((((: 
یا مثلا میگه میشه من بزرگ شدم، بابا شدم، براتون خرید کنم؟ 
اصلا اعتقاداتش منو کشته 
خیلی وقتا دیشب میریم خونه فامیل. همش میگه مامان میشه دیشب بریم خونه دایی؟
منم میگم اره مامان، حتی میتونیم دیروز بریم خونه دایی ((((((((((((((((((:
✍️ تمرکز بر مشکلات باعث می‌شود مردم علی رغم اینکه صدها متر از چاه دور هستند باز هم با سر به داخل آن سقوط کنند. با تمرکز بر مشکلات شاید وضعیت غم‌انگیزی ایجاد کنید و صد البته توجه بیش از حد به مشکلات یکی از دلایل اصلی شکست یا عدم موفقیت بیشتر مردم در زندگی است.
قانون جذب می‌گوید: مشابه، مشابه را جذب می‌کند؛ بنابراین اگر به تمرکز بر مشکلات ادامه دهید مشکلات بیشتری جذب می‌کنید. شکایت کردن هم به نوعی تمرکز بر مشکل محسوب می‌شود. در عوض، باید به
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!

لیزر، سخت‌ترین اشیاء را نیز برش می‌دهد و به هر چیزی نفوذ می‌کند. فکر می‌کنید علت چیست؟ لیزر، ویژگی عجیب و نامتعارفی دارد؛ اشعه‌ی لیزر متمرکز است و تمام قدرتش را بر نقطه‌ای مشخص از یک شی‌ء متمرکز می‌کند و آن‌قدر این کار را ادامه می‌دهد که نقطه‌ی مذکور ذوب می‌شود. ثروتمندان مانند لیزر هستند. آنها اهداف مشخص و بزرگی تعیین می‌کنند. به اهداف خود پایبند هستند و همه‌ی تلاش‌های خود را برای رسیدن به اهداف‌شان متمرکز می‌کنند. آنها آن‌قدر
در این وبلاگ به بحث در مورد فرقه های بسیار زیادی که در مورد امام زمان با هویت جعلی که این فرقه ها با بدست آوردن قدرتی با بار منفی دین اسلام و منفی خدا که همان شیطان می باشد، با بکارگیری از روش هایی مثل هیپنوتیزم ، تله پاتی از توع بسیار حرفه ای ، مدی تیشن ، طلسم ، اجیر کردن جن و شیاطین و موکل ، بکار گیری از طلسم و جادو ، به قدرت های ماورالطبیعه و علوم غریبه ای دست یافته اند و با این قدرت ، در سراسر جهان از مکانی نامعلوم ، به کنترل فکر تمامی نسل بشر
گاهی فیلم های خوبی از سینمای هند میبینم که عمدتا حول محور اخلاقیات هستند . 
هند بر خلاف فیلم های بالیوودی شدیدا در فقر به سر میبره . مهاتما گاندی کمک کرد که هند استقلال پیدا کنه اما با شیوه ی تفکر و زندگیش بر خلاف حرفهاش باعث شد فقر گسترش پیدا کنه .
پیام او ساده زیستی بود اما اتفاقی که امروزه افتاده دقیقا عکس اون هست .
فقری غیر انسانی و پر از عقده ی زندگی بالیوودی !
روح وحشی
+برای رهایی از پول باید ثروتمند بود .
یا پول زیاد یا روح غنی ! 
++چطور میشه
از قضا(یی که سعی می‌کنم به آن اعتقاد نداشته باشم!) امروز دردِ دل کردن یک دوستِ نزدیک، درباره‌ی نگرانی‌هایش بابت یک انتخاب مهم و اختلاف‌نظر اطرافیانش با او و این‌که می‌گفت از نظر آن‌ها او اشتباه فکر می‌کند و‌ من در جواب گفتم از کجا معلوم که درست فکر می‌کند و اصلا از کجا معلوم که چه چیزی درست است و چه چیزی غلط، باید همزمان شود با خواندن بخشی از کتاب "جزء از کل" (که هنوز نمی‌دانم دارد چیزهای بسیاری به من می‌آموزد یا وقتم را تلف می‌کند!) که د

دانشمند کسی است که کمتر از آنچه می داند تظاهر می کند، روزنامه نگار یا مشاور، برعکس.

پیش از مقایسه حیوانات باغ وحش با حیواناتی که در حیات وحش هستند، درباره ی "پیشرفت" به مثابه طول عمر، سلامت یا آسایش، حرف نزنید.

تنها تعریف عینیِ کهن سالی این است: زمانی که فرد شروع به صحبت درباره ی کهن سالی می کند.

ویژگی بارز هالو این است که عموماً برای عیب های بشری، تعصب ها، تناقض ها و نابخردی ها افسوس می خورد. بدون اینکه این ها را محض تفریح یا یافتن فایده
اینکه تمام روزهای سال با هر چی که دلم رو بلرزونه میگم، "استغفرالله ربی" یعنی همش ماه رجبه؟! یا اینکه رحمتت خدای مهربونم، همیشه مثل ماه رجبه!؟
من به ساعت و وقت خوش اعتقاد دارم ولی، مهم تر از همه به خدایی اعتقاد دارم که در زمان و مکان نمیگنجه و همیشگیه!
اینه که منو لحظه ای از درگاهت ناامید نمی کنه، حتی اگر همیشه گناه کنم!؟
پناه می بریم به خدا!
تعبیر روانشناختی و تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خوابی که همه ما تا به حال دیده ایم:
این نوشتار مقاله کاملی است درباره تعبیر خواب و رویاهایی که ممکن است بیشتر ما در طول زندگی مان تجربه کرده باشیم. خواب و رویا مجموعه‌ای از تصاویر است که ظاهرا ضد و نقیض و بی‌معنی هستند، اما در واقعیت ناشی از عناصر روانشناختی هستند و معانی روشنی در بر دارند. با بازده همراه باشید تا تعبیر خواب و تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خواب که همه ما تا به حال دیده ایم را بدانید.کارل یونگ
تعریف تربیتی هوش
به اعتقاد روانشناسان تربیتی ، هوش کیفیتی است که مسبب موفقیت تحصیلی می‌شود و از این رو یک نوع استعداد تحصیلی به شمار می‌رود. آنها برای توجیه این اعتقاد اشاره می‌کنند که کودکان باهوش نمره‌های بهتری در دروس خود می‌گیرند و پیشرفت تحصیلی چشم گیری نسبت به کودکان کم هوش دارند. مخالفان این دیدگاه معتقدند کیفیت هوش را نمی‌توان به نمره‌ها و پیشرفت تحصیلی محدود کرد، زیرا موفقیت در مشاغل و نوع کاری که فرد قادر به انجام آن است و به
سال 1313 ش از آیت‌الله حائری موسس حوزه علمیه قم درباره «رجعت» سوال شد، جواب ایشان جالب بود:
احقر به واسطه کثرت اخبار، اعتقاد به رجعت دارم، به نحو اجمال، ولی این مطلب نه از اصول دین و نه مذهب است که اگر فرضا کسی معتقد به آن نباشد، خارج از دین یا مذهب شمرده شود و نه از مسائل علمیه(عملیه) است که بر افراد مکلفین لازم باشد اجتهادا یا تقلیدا به دست آورند و در مثل این زمان بیان این نحو از  مطالب به جز تفرقه مسلمین و ایجاد یک عداوت مضره بین آنها فایده ندا
قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط
لیست سلامت از جمله شامل مهارت های پایه ریاضی می شود، بخاطر شهید محاسبه استاندارد کلسترول و قند خون، پیمانه گیری داروها و حساسیت برچسب های تغذیه ای. علاوه پیاده شدن این مهارت های پایه، لازم است افراد دانشی درباره موضوعات بهداشتی داشته باشند. افرادی که سواد مصونیت پایینی دارند، معلومات نادرستی درباره بدن و همچنین ماهیت و علت مصیبت ها دارند. افراد بدون داشتن این دانش ممکن است رابطه میان عوامل سبک عمر شبیه رژیم غذایی و ورزش و بیماری های انواع
در حکومت آخرین، باید هر (با اغماض) ملتی دستاوردی داشته باشد تا بتواند با آن حکومت همراه شود؛ فلذا سنت‌های خوب جوامع دیگر را به اسم غیر اسلامی بودن پس نزنیم و سنت‌های بد ایرانی‌مان را هم با همین بهانه تمدید نکنیم. ایدئولوژی اصلی مایی که به دین (اسلام) معتقدیم، فراملیتی و فرانژادی است. پس تمرین کنیم ذهن‌ها و زندگی‌هایمان از غذا تا آداب و رسوب، آن‌چه خوب و قابل استفاده است را یاد بگیرد و بابت این کار احساس عذاب وجدان و غیر ایرانی شدن نداشته ب
قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط

به عبارت ساده، قانون جذب توانایی جذب هر چیزی که در زندگی بر آن تمرکز می کنیم، می باشد. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت یا اعتقاد مذهبی، همه ما مستعد قوانینی هستیم که بر جهان نظارت دارند، از جمله قانون جذب. این قانون جذب است که از قدرت ذهن برای ترجمه هرچیزی در فکر ما و استفاده از آن برای تبدیل شدن به واقعیت استفاده می کند.
به عبارت دیگر، تمام افکار در نهایت تبدیل به واقعیت می شوند. اگر بر عذاب و غم و اندوه تمرکز کنید، در آن شرایط باقی
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

انتظار داشتن یک جامعه منظم و قانون مدار وقتی که قانون بر اساس سلیقه ی افراد بنا می شود و مجریان قانون نیز به اجرای سلیقه ای آن می پردازند و علاقه ای به نظم نشان نمی دهند انتظاری بیهوده است، از این رو لازم است که یک مجری منظم، قانون خدانهاد را در جامعه آنگونه که وضع شده است، اجرا نماید. این یکی از فلسفه های اعتقاد به مهدویت است.

محسن دیناروند
دعای دختر کوچک
حاتم اصم که یکى از زهاد عصر خویش بود، مردى بود فقیر و عائله دار که به سختى زندگیش را اداره مى کرد، اما اعتقاد فوق العاده به خدا داشت شبى با رفقاى خود نشسته بود، صحبت حج و زیارت خانه خدا به میان آمد شوق زیارت به دلش افتاد به منزلش مراجعت کرد، زن و بچه هایش را اطراف خود جمع نمود و مقصدش را براى آنها بیان کرد و گفت : اگر شما با من موافقت کنید که به زیارت خانه خدا بروم ، من براى شما دعا خواهم کرد.زنش گفت :

تو با این حال فقر و تنگدستى و ای
کسب درآمد اینترنتی طبع بسیار گرم این روزهای کشور ماست.
با شرایط و وضع نا به سامان اقتصادی امروزی به جرات می‌توان گفت دغدغه
اصلی مردم کشورمان کسب درآمد و رسیدن به نرخ تورم برای داشتن زندگی بهتر
است.
عدم وجود شغل کافی به دلیل ضعف در اقتصاد پایه ناامیدی زیادی را در قشر
جوان و به خصوص متخصصین، ایجاد کرده است همین دلیل کافی است تا امروزه با
ورود حجم زیادی از کسب و کارهای اینترنتی روبرو شویم.

چرا کسب درآمد اینترنتی؟
کسب درآمد اینترنتی یکی از ج
کلا زندگی دو روزه،
فردا ممکنه نباشیم.
قدر هم رو بدونیم.
درباره بقیه اون قسمت پیر درون، که هر روز بیشتر کشف میکنم،
این افراد،
معمولا همه ش به اینو اون گیر میدن (میپرن و پاچه میگیرن) که اینکارت غلطه اونکارت غلطه، اینکارت فضولیه، زیاد حرف نزن، و... توهین میکنن، و...
ولی دقیقا خودشون همه این خصوصیات رو دارن.
این افراد تنها میمونن.
4 نفر رو تا الان مشابه این افراد دیدم (با خصوصیات اینها، که کاملا تنها موندن).
راستی بچه ها،
من تا حالا با 16 تا مصاحبه ای گر
ثروت چیست؟ثروت ارزش کل دارایی های با ارزش متعلق به شخص ، جامعه ، شرکت یا کشور را می سنجد. ثروت با در نظر گرفتن کل ارزش بازار کلیه دارایی های فیزیکی و نامشهود متعلق به آن ، پس از آن با کسر کلیه بدهی ها تعیین می شود. اساساً ثروت انباشت منابع کمیاب است. گفته می شود افراد خاص ، سازمان ها و ملت ها هنگامی که قادر به جمع آوری بسیاری از منابع و کالاهای ارزشمند باشند ثروتمند هستند. ثروت را می توان در تضاد با درآمد در آن ثروت است سهام و درآمد یک جریان است و
نماز مدرسه...برا بچه ها این داستانو گفتم:امام حسن و امام حسین (علیهماالسلام) کودک بودندامام حسن تشنه ش شد و آب خواستپیامبر (صلوات الله وسلامه علیه وآله) ظرف آبی رو آوردند به ایشان بدن که امام حسین یعنی داداش کوچکی دستشو دراز کرد برا آبسوال کردم:پیامبر به نظر شما چکار کردند؟!همه بی استثناء گفتند اول به امام حسین دادندگفتم نه متاسفانه...به امام حسن دادند!اتفاقا خانم فاطمه زهرا (سلام الله علیها) مثل شما براش سوال شدپرسید یا رسول الله! حسین کوچکتر
سریال کره ای Secret Boutique 
نام ها: بوتیک سری / بوتیک مخفی محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه SBSژانر: #درامتاریخ پخش: 27 شهریور 1398 – Sep 18, 2019قسمت ها: 16روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه هامدت زمان: 60 دقیقهوضعیت: پایان یافته است جایگزین دکتر کاراگاهبازیگران:Kim Sun A – Kim Jae Young
خلاصه داستان: جنی جانگ (کیم سون اه) بعد از ترک یتیم خانه ای که در آن بزرگ شده بود، در یک حمام عمومی مشغول به کار میشود. او بعدا کار جدیدی را به عنوان خدمتکار یک خانواده ثروتمند پیدا میکند و سپس یک
⁦✍️⁩دجال های مختلف!
دجال یعنی دشمن خداوند.
دجال تک چشم یعنی چشم دنیا بین و عدم اعتقاد به آخرت؛در حالی که ما به دنیای پس از مرگ هم اعتقاد داریم‌.
دجال شخص خاصی نیست و منظور جریان و سیستم کفر است.
در دوره های مختلف دجال های متعدد وجود داشته است‌؛مثلا دجال دوران حضرت موسی فرعون و دجال دوران حضرت ابراهیم نمرود بود.
در زمان حضرت شعیب کم فروشی باب بود  و یا در زمان حضرت لوط مردم همجنسباز بودند خداوند آنها را نابود کرد.
در حالی که همجنسبازی تنها بخ
برخی می‌گویند معلولیت محدودیت نیست. معتقدم این درست نیست. درست این است که بگوییم معلولیت محدودیت هست اما ناتوانی نیست و تنها باید حقوق معلولان توسط سایر افراد جامعه، ادارات و دولت رعایت شود.
با توجه به این که خودم هم معلول هستم، اعتقاد دارم که معلولان نیاز به ترحم ندارند بلکه باید حقوقشان مانند سایر افراد عادی رعایت شود تا بتوانند در جامعه زندگی کنند.
#معلولیت_محدودیت_هست#حقوق_معلولین#جامعه_ادارات_دولت#نه_به_ترحم#امیرحسین_زندی#شهرستان_ملا
رابرت کیوساکی یک اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانه اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده‌است. میلیون‌ها نفر با پیروی از نظرات خلاقانه رابرت کیوساکی توانسته‌اند به موقعیت‌های مالی و اجتماعی خیره‌کننده‌ای در جهان دست یابند.
از جمله ویژگی‌های بارز تفکرات و نظریات کیوساکی می‌توان به کاربردی بودن آن‌ها و
پولدارترین افراد دنیا به تفکیک کشورتعداد ثروتمندان آمریکایی و چینی بیشتر از تعداد ثروتمندان سایر کشورهاست.
به گزارش ایسنا به نقل از فوربس، در بین ۱۰ ثروتمند جهان، شش نفر آمریکایی هستند. این کشور به همراه چین بیشترین تعداد ثروتمندان جهان را دارند؛ به گونه ای که پیش‌تر نیز بیزینس اینسایدر اعلام کرده بود که بیش ۱۸.۵ میلیونر درآمریکا و بیش از ۴.۵ میلیونر در چین وجود دارد.
در ادامه با ثروتمندترین افراد هر کشور تا پایان مارس ۲۰۲۰ آشنا می‌شوید:
اکنون که رزمایش شبانه کمک مومنانه از شنبه شروع می شود، باید دقت کرد در دام توزیع ناعادلانه گرفتار نشوند. زیرا کشور ثروتمند است و مردم هم، بسیار با محبت هستند. اما تعدادی افراد با اغراض شخصی، باعث می شوند که توزیع درست انجام نشود، وبی عدالتی چهره کشور را زشت کند. این افراد اغلب قدرت طلب هم هستند، و از این راه به افزایش قدرت و ثروت خود کمک می کنند. کل جمعیت ایران در سیستم های اطلاعاتی، همه وزارت خانه ها موجود است، به راحتی میتوان میزان غذا یا تع
اعتقاد شیعه در مورد توحید
شیخ صدوق رضوان الله علیه می‌نویسد:
دین الامامیة هو الاقرار بتوحید الله تعالى ذكره، ونفی التشبیه عنه، وتنزیهه عما لا یلیق به.
آیین امامیه یعنی اقرار و شناخت به توحید خداوند متعال و نفی تشبیه از خداوند متعال، و تنزیه خداوند متعال از هرگونه عیب و نقص است.
امالی شیخ صدوق، صفحه ۴۵۴، چاپ موسسه الاعلمی للمطبوعات
حتما همه شما با بنزین سوپر و بنزین معمولی آشنا هستید.
برخی از رانندگان و صاحبان خودرو برای تامین سوخت خودرو خود بدون توجه به نوع موتور خودرو ، از بنزین سوپر استفاده میکنند.این افراد اعتقاد دارند که بنزین سوپر باعث افزایش کارایی و افزایش طول عمر خودرو میشود.
این دسته از افراد باید بدانند که برای انتخاب بنزین مصرفی خودرو باید اول نوع موتور خودرو خود را بشناسند و بعدا متناسب با نوع موتور از بنزین معمولی یا بنزین سوپر استفاده کنند.
برای خرید دس
دوباره سلام.شاید الان شما می گویید کار این فرد دادن اطلاعاتی درباره دوچرخه است نه ویروس اما من دیدم که ما واقعا به این اطلاعات نیاز داریم چون بسیاری از افراد نکات بهداشتی را رعایت نمی کنند.
مهم ترین نکته درباره این ویروس این است که حد الامکان چیز های سرد نخوریم و دستمان را بیشتر از ۱۵ بار بشوییم واین شست وشو تا ۲۰ ثانیه طول بکشد و هر روز گوشی خود و وسایل شخصی وهمچنین وسایلی که خیلی استفاده می شود را ضد عفونی کنیم.با تشکر .هیچ وقت دست ندهید و رو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها